Kumlama Buzlu Cam Filmi Fiyatları | Camfilmi.Biz.Tr
Kumlama Buzlu Cam Filmi Şefik Özdemir

Kumlama cam filmleri, son zamanlarda oldukça popüler bir iç ve dış tasarım çözümü haline geldi. Bu ince materyal gizlilik sağlar ve yeterli doğal ışığın geçmesine izin verirken vizyonu durdurur. Ayrıca, göz kamaştırıcı görünümü korumak ve bina içinde daha rahat bir atmosfer yaratmak için yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte, filmin desenli kısımları vasıtasıyla düşük bir vizyon seviyesi hala mümkündür, ki bu da bir avantaj olabilir.

Kural olarak, Chicago müşterileri için sunduğumuz kumlama cam filmlerin çoğu, talimatlara uymak kaydıyla, DIY ev kurulumu için onları oldukça rahat kılan, sırtlarında yapışkanlı olarak geliyor. Bu, kendiniz herhangi bir yapıştırıcı kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca, filminiz pencerenizde iz bırakmadan kolayca yeniden kullanılabilir. Geçici mahremiyete ihtiyaç duyduğunuzda bu iyi bir şeydir. Bir başka avantaj, bu filmlerin su geçirmez olmasıdır ve banyolarda kullanılabilir. Son olarak, cam filmlerinin geri kalanı gibi, kumlama cam filmleri güneş ışınlarından korunmayı sağlar, iç mekan mobilyalarının solmasını önler ve UV ışınlarını filtreler.

Pratik olmanın yanı sıra, iç tasarımınızda değişiklik yapmak istediğinizde buzlu cam filmleri oldukça kullanışlıdır. Göründüğü kadar garip ama desenli filmler uygulamak, odanızın tarzını önemli ölçüde etkileyebilirken, bütçenizdeki etki nispeten düşük kalacaktır. Dekoratif piyasaya, modern pazarda mevcut olan çok çeşitli desenler ve renkler nedeniyle ulaşılır. Buzlu cam cam filmikurulumu evinize veya ofisinize daha özgün bir görünüm katmak için kesinlikle hızlı ve ekonomik bir yoldur.

Kumlama cam filmi üretimi için kullanılan malzeme hem iç hem de dış kullanım için uygundur. Bu uygulama alanlarını genişletir. Chicago IL iş sahipleri, vitrinlere uygulanan reklamları dışarıda geliştirmek ve daha fazla müşteri çekmek için buzlu cam filmlerini kullanıyorlar. Diğerleri ise, dükkanın bazı bölümlerinin içeride yeterince ışık girmesine rağmen, yoldan geçenler tarafından engellenmesi gerektiğinde gizlilik özelliklerini kullanırlar.

Buzlu cam filminin kurulumu minimum araç gerektirir. Plastik bir sıkma, bir maket bıçağı ve biraz su - ihtiyacınız olan şey bu. Önce pencere bölmesi alanından en az yarım inç büyüklüğünde olması gereken bir parçayı kesiyorsunuz. Daha sonra, kiri pencereden temizler ve temiz su ile püskürtün. Bu filmi yerleştirmek için yardımcı olacaktır. Ardından, filmi arkasından çıkarır ve cam yüzeyine yapıştırırsınız. Plastik sıkışma ile tüm baloncukları ittikten sonra, filmin kenarlarını pencere çerçevesi boyunca kesiyorsunuz. Kesimi yapmadan önce filmin cama sıkıca oturduğundan emin olun.

Bunlar, kullanılan cam filmin türüne bağlı olarak biraz farklılık gösterebilecek temel adımlar. Bu yüzden üreticinin talimatlarını okumak hayati önem taşımaktadır. Unutmayın, yanlış bir kurulum normalde garanti dışı bir durum olarak kabul edilir. Bu nedenle, kurulum göreviyle başa çıkamayacağınızı düşünüyorsanız, her zaman CamFilmi.Org yardım hattımızla iletişime geçme ve eğitimli profesyonellerden gerekli tüm talimatları alma şansına sahipsiniz.

 

Yorumlar

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz