Güvenlik Cam Filmi Fiyatları | Camfilmi.Biz.Tr
Güvenlik Cam Filmi Şefik Özdemir

Güvenlik açısından Pencere ve cam, potansiyel zayıf bir bağlantı olarak görülebilir, ancak uzman bir cam filmi uygulaması, daha fazla güvenlik sağlayan etkili bir engel oluşturabilir. Güvenlik ve güvenlik cam filmleri, cam ve camlara uygulanan cam veya cam üzerine yapıştırılmış polyester veya PET filmlerdir. Lamine camdan farklı olarak, bu paramparça olan güvenli filmler , imalat veya kurulumdan sonra, örneğin bir retrofit olarak cam veya cam üzerine uygulanabilir.

Standart güvenlik filminden bomba-blast korumasına kadar çeşitli kalınlıklarda sunulan güvenlik filmi, camın bir miktar darbeye dayanmasına izin vererek, izinsiz girişleri yavaşlatmaya ve caydırmaya ve aynı zamanda kazara hasara karşı koruma sağlamaya yardımcı olacaktır.

Kırılma durumunda, güvenlik filmi kırık camı birlikte ve çerçevede tutacak ve potansiyel izinsiz misafirlerin tesisinize yetkisiz erişim elde etmelerini zorlaştıracaktır. Cam güvenli bir şekilde kırıldığından, güvenlik filmi ayrıca kırılan camın içeri girmesini ve içeride yaralanmaları önler. Dahası, güvenlik filmi camdan vizyonu gizler; değerli teçhizat ya da mülkler, fırsatçı suçlular için bir hedef olmadıklarından emin olmaktan gizlenebilir.

Güvenlik Cam Filmi Kurulumu

Günümüz bayileri tarafından kullanılan 3 temel Güvenlik ve Güvenlik filmi kurulum tekniği bulunmaktadır. Seçim yapılacak olan karar, çerçeveleme sisteminin türüne ve ihtiyaç duyulan koruma seviyesine bağlıdır.

Günışığı Kurulumu: Günışığı kurulumu, Güvenlik ve Güvenlik filmleri için en yaygın yükleme yöntemidir. Son kalıbı cama uyguladıktan sonra, tüm film tabakasının etrafına, filmin kenarı ve çerçeve sistemi arasında dar bir boşluk bırakarak ek bir kesim yapılır. Gün Işığı Kurulumu yöntemi, daha küçük darbe oluşumları sırasında yalnızca camı sağlam tutmakla kalmaz, aynı zamanda boşluk, filmin altındaki suyun çekilmesini kolaylaştırır.
Kenardan Kenara Kurulum: Kenardan kenara montaj tekniği, henüz bir çerçeveleme sistemine monte edilmek zorunda olan yeni cam ile çalışırken kullanılır. Güvenlik veya Güvenlik filmi, cam yüzeyin% 100'üne uygulanabilir; çünkü yükleyicinin, suyun çekilmesine yardımcı olmak için gün ışığından yararlanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
Bağlantılı Kurulumlar: Cam tehlikesi azaltımını optimize ederken bağlantılı kurulum kullanılır. Önceki kurulumlara göre daha yoğun emekliler. 2 tip sabitleme sistemi vardır - Islak Sır ve Mekanik: Islak sır tesisatlar için, film Daylight yükleme yöntemi kullanılarak yüklenir. Film uygulandıktan ve suyun tamamı çekildikten sonra, filmin kenarı ile çerçeveleme sistemi arasındaki dar aralık, özel bir silikon yapısal sızdırmazlık maddesi kullanılarak kapatılır. Bu sızdırmazlığı dört taraftan da uygulamak, filmi yerinde kilitlemeye yardımcı olur.

0 Yorum Onay Bekliyor

Güvenlik Cam Filmi
26-12-2019

Çok değerli bilgiler veriyorsunuz emeğinize sağlık iyi çalışmalar dileriz.

Yorum Yap

Ad Soyad

Web Site

Yorumunuz